Simyada El Kâdir Esması

Bu esmayı kullanmamızın nedeni, güçlendirme esması olması. El Kâdir diye geçiyor bu arada.

Kâdir, her şeyi gerçekleştirme gücüne sahip olan anlamına geliyor. Yaradan her şeye kâdirdir diyorsunuz ya. Bu kâdir esması size de verilen bir özellik. Yaradan’dan gelen gücünüzü açığa çıkarmak. Tam bir solar pleksus çalışması bu.

Kısa ritüel:

“Yaradan’dan gelen en yüksek düzeyde ilahi gücün varlığımda açığa çıkması için Ya Kâdir esmasının DNA’mda aktive olmasına niyet ediyorum. Teşekkür ederim.Ve de oldu, ve de oldu, ve de oldu.”

Auramızın içine Kâdir esmasının harflerini çiziyoruz. Auramızda bir neon ışığı gibi yandığını, parladığını görüyoruz. O parlayan ışığın bedeninize nüfuz ettiğini görüyorsunuz.

Ne zaman kullanabiliriz bunu?

Kendinizi güçsüz hissediyorsunuz. Başarısız hissediyorsunuz, yapamam diyorsunuz. Bir şeyi bir türlü beceremedim diyorsunuz. O zaman bu esmayı çalışabilirsiniz ondan sonra içinizden şu gelecek “Aslında her şeyi yapabilirim!”. O an hiç olmayacak şeyler olabilir. Çünkü Kâdir çok güçlü esma. Olmayacak şeyleri olduracak bir esma. Her şeye kâdir olan yanınızla bağlantıya giriyorsunuz. Yaradan ile bağlantı kuruyorsunuz. Fizik bedeninizin sınırları olabilir ama Yaradan’dan gelen varlığınızın sınırı yok. Yaradan’dan gelen gücünüz dağları bile yerinden oynatabilen bir güç.

Bu arada kendini güçsüz, başarısız hisseden insanlara kullanabilirsiniz. Onlar sizden bunu istiyorlarsa tabii ki. Çocuğunuz var “ben kendimi yetersiz ve güçsüz hissediyorum” omurgası eğik sürekli olan insanlar vardır ya hani, utangaç. Bu esmayı kullanabilirsiniz, kendileri bu konuyu açmak istiyorlarsa.

Numerolojide 1’lere tavsiye ediyorum, cesaret edemiyor bir şey yapmaya. Kâdir esması öne çıkmalarını sağlıyor. Numeroloji çalışması yaptınız, 1’i anlatıyorsunuz “Aha benim içimde gerçekten de böyle bir lider var ama bir türlü adım atamıyorum” diyor, Kâdir esmasını kalpten niyet ederek çalışın.

Kâdir esması kader, kaderi değiştiren bir esma bu arada. Kâdir ve kader aynı şekilde yazılıyor. Kdr kökünden çok fazla şey türüyor; mukadder, muktedir, kader, kadir.

Şu yazılarda hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın